Aktualitet14 Maj 2022, 09:48

Ndahet nga jeta ish-deputetja e PS, Edlira Haxhiymeri

Shkruar nga Pamfleti

Është ndarë nga jeta ish-deputetja e PS dhe pedagogia Edlira Haxhiymeri. Lajmi është bërë me dije nga familjarët.

Haxhiymeri vuante nga një sëmundje e rëndë prej vitesh dhe nuk mundi të fitojë betejën.

Edlira Haxhiymeri, ishte pedagoge në Universitetin e Tiranës për më shumë se 30 vite dhe ish-deputete e PS-së në kohën e Fatos Nanos.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet #Edlira Haxhiymeri