Showbiz11 Tetor 2022, 13:47

‘Nëna ime më goditi aq fort, sa nuk do ta harroj kurrë’; Britney Spears pendohet dhe fshin publikimin në Instagram

Shkruar nga Pamfleti
‘Nëna ime më goditi aq fort, sa nuk do ta harroj

‘Nëna ime më goditi aq fort, sa nuk do ta harroj kurrë’; Britney Spears pendohet dhe fshin publikimin në Instagram

Traumat e së kaluarës nuk mund të harrohen lehtë nga Britney Spears. Ajo ka rrëfyer një episod të së shkuarës, ku nëna e saj i ka gjuajtur me shuplakë  për shkak se qëndroi natën vonë duke festuar, ndërsa ajo kujdesej për dy djemtë e saj.

“Nëna ime po kujdesej për  Jayden dhe Preston dhe  unë po festoja deri në orën 4 të mëngjesit dhe nëna ime ishte e inatosur! Hyra brenda, ajo më pa dhe më goditi aq fort sa nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram i cili është fshirë më vonë.

Këngëtarja pretendon më tej  se incidenti ndodhi pasi ish-bashkëshorti i saj, Kevin Federline, me të cilin ajo ka dy djemtë e saj: Jayden James dhe Sean Preston u largua nga ajo.

Javën e kaluar, Lynne Spears  i kërkoi falje vajzës së saj më të madhe dhe iu lut këngëtares që të zhbllokonte numrin e saj të telefonit në mënyrë që të mund të flisnin.

Megjithatë, këngëtarja fituese e Grammy, e cila ka 41.9 milionë ndjekës në Instagram, nuk e pranoi faljen.

Lifestyle Britney Spears Goditje mamaja