Aktualitet26 Qershor 2018, 01:41

Nicki Minaj “tërbon” fansat me përformancat e saj të “nxehta” e “shpërthyese”

Shkruar nga Pamfleti

Nicki Minaj "tërbon" fansat me përformancat e saj të “nxehta” e “shpërthyese”

Nicki Minaj njihet për performancat e saj të “nxehta” e “shpërthyese”.

Reperja 35 vjeçare vazhdon ta ruajë reputacionin, dhe këtë e ka vërtetuar sërish në skenën e “BET Awards” në Los Anxhelos.

E veshur me të kuqe, Nicki ka dhuruar një shfaqje të zjarrtë për fansat e saj teksa dukej tepër seksi.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Kryesore "tërbon" fansat Nicki Minaj përformancat e saj të “nxehta” e “shpërthyese”