Aktualitet20 Korrik 2018, 16:26

Një banakiere u abuzua seksualisht për orë të tëra në vendin ku ajo punonte! “Ai mberriti ne lokal pak para se te mb

Shkruar nga Pamfleti
Një banakiere u abuzua seksualisht për orë të tëra

Një ngjarje e tmerrshme, me ulerima aq te forta aq shumë sa e kane degjuar edhe fqinjët të cilet telefonuan policine. Mediat italiane shkruajne se një banakiere u përdhunua për orë të tëra në vendin ku ajo punonte ne nje lokal ne Piacenza.

Sipas asaj qe ka deshmuar vetë vajza e perdhunuar ne polici, perdhunuesi kishte mberritur ne lokal pak para se te mbyllej dhe për orë të tëra abuzoi me te.

Banakierja, e cila eshte nga Kina, e në atë moment ishte vetëm ne lokal, u lidh nga autori dhe nuk mundi ti shpetonte duarve te tij.

Hetimet kane nisur dhe policia eshte vene ne ndjekje te burrit. Ka rezerva të forta nga Karabinierët dhe Prokurori Publik. Hetuesit konfirmojnë incidentin, por pa dhënë detaje të tjera rreth saj.

Histori