Showbiz27 Mars 2019, 20:34

Një grua misterioze i futet në dhomën e hotelit këngëtarit që prej 6 muajsh është i martuar

Shkruar nga Pamfleti

Një grua misterioze i futet në dhomën e hotelit këngëtarit që prej 6 muajsh është i martuar

Justin Bieber është përballur me një situatë mjaft të pakëndshme. Media e njohur “TMZ” fillimisht raportoi lajmin se një grua ishte gjendur në korridoret e hotelit ku qëndronte Justin, derisa policia e largoi.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Por, ajo nuk është dorëzuar në këtë pikë. Gruaja misterioze është rikthyer përsëri mbrëmje ne djeshme duke i’a arritur qëllimit të hyjë në dhomën e Justin. Gjithsesi burimet kanë zbuluar për “TMZ” se këngëtari e ka përballuar mirë situatën. Ai nuk është trembur, por vetëm i ka kërkuar gruas në fjalë të largohet përpara se të vinte shërbimi i sigurimit dhe ta kapnin.

Ndërsa gruaja ka thënë se kishte hyrë në dhomë gabimisht, por ajo ka përfunduar në pranga.

Showbiz Grua hotel Justin Bieber