Showbiz 7 Qershor 2019, 03:22

Një grua tenton t’i flasë bashkëshortit, reagimet e Beyonces bëjnë xhiron e rrjetit

Shkruar nga Pamfleti

Një grua tenton t’i flasë bashkëshortit, reagimet e Beyonces bëjnë xhiron e rrjetit

Ata janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit, të cilët kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes si për karrierën e tyre gjithashtu edhe për jetën personale.

Kohët e fundit çifti i këngëtarëve Beyonce dhe Jay-Z janë fotografuar duke ndjekur një ndeshje “NBA”.

Por duket se ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë një vajzë e cila është përpjekur të flasë me Jay-Z duke injoruar praninë e Beyonces.

Reagimet e divës së muzikës  janë kthyer menjëherë në meme në rrjetin e ‘Twitter’, ku fansat kanë zgjedhur të shkruajnë përshkrime nga më të ndryshmet. Nuk është hera e parë që çifti i njohur ka hasur të tilla situata të sikletshme.

b1


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz byonce Reagimi