Showbiz 7 Nëntor 2018, 13:34

Një person do ju ndajë nga burri/gruaja! Meri paralajmëron këtë shenjë të mos i mbyllë sytë as për gjumë

Shkruar nga Pamfleti
Një person do ju ndajë nga burri/gruaja! Meri paralajmëron

Zonja Meri ka paralajmëruar shenjën e Bricapit, duke thënë se duhet të bëjë mjaft kujdes këtë javë, pasi një person do t’i ndajë nga e dashura dhe shokët.

Meri thotë gjithashtu se edhe me financat Bricjapi do të ketë shumë vështirësi, ndërsa e këshillon që të mësojë nga gabimet dhe të përpiqet të rregullojë marrëdhëniet.

Meri thotë:

Nje plan deshton por mundesia per te provuar perseri nuk ngelet bosh. Nje person i afert ju ka prishur pune ne shoqeri dhe dashuri”

Hapni sytë pra, shkurt e shqip!

Horoskopi