Aktualitet22 Prill 2019, 18:24

Një tjetër Çala në kërkim për grabitjen e miliona eurove në Rinas

Shkruar nga Pamfleti

Sigurohet fotoja e Eldi Çalës i cili është në kërkim nga policia si bashkëpunëtor në grabitjen në aeroportin e Rinasit. Në servisin e tij dyshohet se u modifikua furgoni i grabitjes me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”. Eldi Çala është vëllai i Klement Çalës, person në kërkim dhe i dyshuar të ketë qenë krahu i djathtë i Admir Muratajt. Të dy së bashku, ata janë autorë të disa grabitjeve të mëparshme në Greqi dhe në Shqipëri. /Shqiptarja


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet