Aktualitet 8 Gusht 2018, 21:01

Njerëzit boshatisin plazhin i Sarandës, del nga deti një kafshë e madhe, ngordhur!

Shkruar nga Pamfleti

Këtë të martë në qytetin e Sarandës dhjetëra pushues në plazh kanë lëvizur të shqetësuar nga ajo që kanë parë.
Një kafshë e ngordhur ka dalë në breg të detit, duke bërë që shumë pushues të largohen nga vendi.

Denoncimin e ka bërë një qytetar:

Në plazhin tek kanali i Çukës në Sarandë, ka dalë kjo dele e ngordhur nga deti, njerëzit u larguan nga frika, turistët u tmerruan dhe askush nuk ka ndërhyrë edhe pse kanë kaluar orë.”


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Histori