Aktualitet21 Qershor 2018, 19:58

Njoftimi i rëndësishëm i policisë dhe ARRSH, çfarë do të ndodhë këtë fundjavë në aksin Tiranë- Durrës

Shkruar nga Pamfleti
Njoftimi i rëndësishëm i policisë dhe ARRSH,

Njoftimi i rëndësishëm i policisë dhe ARRSH, çfarë do të ndodhë këtë fundjavë në aksin Tiranë- Durrës

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore kane njoftuar se deri neser (e premte) ora 14:00 perfundon nderhyrja per riparimin e shtresave asfaltike ne Maminas-Sukth-Shkozet.

 

Pas ores 14:00 dhe gjate gjithe fundjaves aksi Tirane-Durres dhe ai anasjelltas Durres-Tirane do jene plotesisht te hapur ne funksion te lehtesimit te levizjes se pushuesve qe zgjedhin plazhet gjate fundjaves.

 

Diten e Shtune, ARRSH dhe Policia Rrugore do ju informojne serish per vazhdimin e nderhyrjes ne Shkozet-Durres dhe me tej aksin Durres-Tirane. Faleminderit.

Aktualitet