Showbiz29 Gusht 2019, 09:58

“Nora Istrefi tradhëtonte prej një viti Robertin”, ish-miku i çiftit rrëfen arsyen e ndarjes

Shkruar nga Pamfleti
“Nora Istrefi tradhëtonte prej një viti Robertin”,

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund një lidhje të gjatë, që zgjati plot 14 vite. Por, shkakun e vërtetë të ndarjes askush nuk e mori vesh. Burime për veriu.info bëjnë me dije se prej 1 viti Nora Istrefi kishte një lidhje jashtëmartesore me një avokat të njohur.

“Prej të paktën një viti Nora është në lidhje jashtëmartesore me njërin prej avokatëve ndër më të njohurit në Kosovë dhe kjo është arsyeja e ndarjes”,- ka rrëfyer një mik i ish- çiftit për gazetën online Veriu.info.

Pak ditë më parë, Robert Berisha bëri një deklaratë publike, në të cilën rrëfente se çifti i famshëm i kishin dhënë fund lidhjes së tyre, dhe ruan një raport miqësor bashkë.

Showbiz avokati Nora Istrefi