Bota25 Shtator 2018, 16:41

Nuk bënte dot seks për shkak të peshës, 38-vjeçari merr vendimin drastik

Shkruar nga Pamfleti

Nuk bënte dot seks për shkak të peshës, 38-vjeçari merr vendimin drastik

Mbipesha është një nga problemet të përhapura më shumë në botë. Një ngjarje e trishtë i ka ndodhur një 38-vjeçari i cili për shkak se peshonte 185 kg nuk kryente dot marrëdhënie seksuale. Kjo ishte dhe arsyeja përse 38-vjeçari mori vendimin që të dobësohej.

Madje për shkak të mbipeshës mori fund edhe martesa e tij. “Mirror” shkruan se Stephen Ringo arriti peshën 185 kilogramë pasi la sportin në vitin 2005 dhe u martua. Por ai kishte një dashuri të madhe edhe për hamburgerët dhe picat që e bënë që inxhinieri i “software”-ve të fryhej pa pushim. Por pas 14-vitesh që nisi ngrënien e pakontrolluar, vendosi që të ndryshonte rrënjësisht.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Bota ndryshim pesha Vendim