Sport 7 Janar 2023, 18:41

Nuk e keni parë kurrë kështu Kristiano Ronaldon, videoja po bën xhiron e rrjeteve sociale

Shkruar nga Pamfleti
Nuk e keni parë kurrë kështu Kristiano Ronaldon, videoja po

Nuk e keni parë kurrë kështu Kristiano Ronaldon, videoja po bën xhiron e rrjeteve sociale

Futbollisti më i mirë portugez dhe një nga lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, Kristiano Ronaldo, është në pritje të debutimit, ndërsa po kalon shumë mirë në Arabinë Saudite.

Al Nassr u bë një klub i njohur globalisht brenda natës, sepse solli në radhët e tij CR7, një futbollist i klasit botëror.

Ai do të duhet të presë debutimin e tij, i cili do të bëhet më 21 janar në ndeshjen e javës së 14 të Ligës Profesionale të Arabisë Saudite kundër Al Itifaq.

Gjatë asaj kohe Ronaldo po kalon shumë mirë dhe këtë e dëshmon videoja që po qarkullon në rrjetet sociale.

A post shared by 433 (@433)

Sport Al Nassr Kristiano Ronaldo sulmuesi portugez