Bota23 Prill 2018, 09:26

Nuk i mbijetoi plagëve të marra në aksident, ndërron jetë 24-vjeçarja shqiptare. E reja ishte pjesë e politikës

Shkruar nga Pamfleti

Nuk i mbijetoi plagëve të marra në aksident, ndërron jetë 24-vjeçarja shqiptare. E reja ishte pjesë e politikës

 

Është ndarë nga jeta deputetja e Vetëvendosjes, Nita Rexha. Më 14 mars ajo pësoi një aksident të rëndë, por nuk i ka mbijetuar dot plagëve të marra dhe ditën e dielë ajo ka ndërruar jetë. Ka qenë kolegia e saj, Arbërie Nagavci e cila ka dhënë lajmin e hidhur.

Ajo do të përcillet në banesën e fundit sot në orën 17:00 në varrezat e qytetit të Gjakovës.

 

Zëdhënësi i Policisë Hazir Berisha ka thënë se e e ndjera kishte qenë vetëm në cilësinë e pasagjeres.

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

 

Rajoni deputetja e Vetëvendosjes Nita Rexha