Aktualitet31 Tetor 2018, 18:05

Nuk ja u ndjen fare, vajzat kapen për flokësh në mes të rrugës! (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Nuk ja u ndjen fare, vajzat kapen për flokësh në mes të

Sherri në rrugë mes dy vajzave ka përfunduar në internet dhe më pas ka bërë xhiron e web-eve.

Ngjarja ka ndodhur ne Antalja të Turqisë dhe në sherr janë përfshirë dy vajza, banore në të njëjtën lagje. Nuk ka ende asnjë të dhënë për shkaun e sherrit. Një nga vajzat me niciale B.Ş. e ka zënë tjetrën  H.Y.,  për flokësh dhe e ka shtrirë përtokë, më pas është përballur me reagimin e saj.

Pas ngjarjes vajza që bëri lëvizjen e parë u largua, kurse tjera pasi u mjekua në spital së bashku me të atin u drejtua në polici për denoncim.

Histori