Aktualitet13 Shtator 2018, 07:32

Nuk mori pjesë në ceremoninë e 20-vjetorit të vrasjes, por si e kujton Topalli Azem Hajdarin (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Nuk mori pjesë në ceremoninë e 20-vjetorit të vrasjes, por si e kujton Topalli Azem Hajdarin (Foto)

Ish-deputetja dhe një nga drejtueset e larta në Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, mungoi sot në ceremoninë e 20-vjetorit të vdekjes së liderit të Dhjetorit, Azem Hajdarirt.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj mungesë, që u vu re dhe u komentuara gjatë ditës së sotme.

Por edhe pse nuk ka qenë e pranishme, Topalli e ka kujtuar kolegun e saj Azem Hajdarin me anë të një fotoje.

Topalli nuk ka shkruar asgjë mbi këtë foto, ndoshta për të treguar se nuk ka fjalë për të përshkruar Azemin.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet Nuk mori pjesë në ceremoninë e 20-vjetorit të vrasjes por si e kujton Topalli Azem Hajdarin