Politike21 Prill 2019, 19:00

“O mbytemi të gjithë, o shpëtojmë të gjithë”, kandidati i PD refuzon mandatin dhe bën deklaratën e fortë

Shkruar nga Pamfleti
“O mbytemi të gjithë, o shpëtojmë të

"O mbytemi të gjithë, o shpëtojmë të gjithë", kandidati i PD refuzon mandatin dhe bën deklaratën e fortë

Skerdilaid Sulozeqi është një nga kandidatët e thirrur nga KQZ-ja, për t’u bërë pjesë e parlamentit pasi djegies së mandateve nga deputetet. I renditur në vendin e 10-të në qarkun e Vlorës, ai argumentin se refuzon të behët pjesë e ‘opozitës së rë’, edhe pse i janë ofruar miliona dhe privilegje personale.

Statusi i plote:

Djegia e mandatit!

Politike opozita e re