Showbiz 6 Janar 2023, 20:41

Olta acarohet me Luizin: Vulgar me mua mos u bëj!

Shkruar nga Pamfleti
Olta acarohet me Luizin: Vulgar me mua mos u bëj!

Pas debatit të Gentit me Oltën, banorët kanë marrë disa qëndrime për dyshen. Luizi është një prej banorëve qe sheh Gentin të ketë të drejtë.
Olta i tha Luizit te pishina që të mos tregohet vulgar me të dhe të mos i flasë nëse nuk ka dëshirë.“Mos e tepro se je duke e tepruar. Vulgar me mua mos u bëj. Nëse s’do të flasësh, mos më fol”, tha ajo.

Olta u afrua më pas te vajzat për t’u propozuar një lojë.

Showbiz #Olta BBV luizi Vulgar