Politike11 Shkurt 2023, 12:48

Opozita në protesta për skandalin “McGonigal”, publikohen pamjet me dron nga tubimi

Shkruar nga Pamfleti
Opozita në protesta për skandalin “McGonigal”, publikohen

Publikohen pamjet e para me dron të protestës që po mbahet para Kryeministrisë.

Opozita ka dalë në shesh për skandalin “McGonigal” duke kërkuar largimin e Edi Ramës. Kryeministri u kap duke bërë pazare me ish-agjentin e FBI dhe opozita e cilëson të papranueshme.

Momentalisht po mbahen fjalime në shesh, ndërkohë që nga pamjet me dron duket se një numër i madh protestuesish janë mbledhur te pjesa e kullave, ndërsa më pas numri i të pranishmëve është më i ulët. Berisha tha se do jenë 100 mijë njerëz, por duket se janë më pak.

Politike Droni Protesta