Aktualitet14 Shtator 2018, 11:19

Opozitë luksi, deputetët me makina mijëra euroshe, rekordin e thyen Grida Duma

Shkruar nga Pamfleti

Deputetët e opozitës zhvilluan dje takimin e radhës në Durrës, kundër krimit të organizuar. Opozita bojkotoi për herë të tretë radhazi seancën plenare, duke mbajtur mbledhjen paralele në qytetin bregdetar.

Por, përtej kësaj, ka tërhequr vëmendje luksi i ligjvënësve opozitarë. Me makina luksoze, që kushtojnë dhjetëra mijëra euro secila, ata janë shfaqur në hotelin ku u mbajt takimi.

Para takimit, natyrisht Basha dhe Kryemadhi kanë marrë këshillat e Berishës, që siç duket dhe nga fotot, ende shihet se kryetari real në PD.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet deputetët luks opozita