Showbiz13 Maj 2019, 05:16

Oriola Marashi revolton ndjeksit, poston foto me modelen serbe që u tall me shqiptarët

Shkruar nga Pamfleti
Oriola Marashi revolton ndjeksit, poston foto me modelen serbe që u tall me

Oriola Marashi bën "gangsteren": Pasi rrahu moderatoren shqiptare për një mashkull, tallet publikisht me të

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura brenda dhe jasht vendit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjeksit momente nga jeta e saj personale dhe profesionale. Së fundmi modelja ka postuar një foto e cila ka shkaktuar shumë pakënaqësi tek ndjeksit.

Bukuroshja shqiptare ka pozuar në krah të një modeleje që ka përqeshur shqiptarët kur zhvillohej ndeshja e Serbisë me Zvicrën dhe kjo është vënë menjëherë në dukje nga nja fans i saj.

“Kjo modelja që e ke pranë, kur ishte ndeshja me Serbinë në Zvicër dhe ku shqiptarët tanë na bënë krenarë me golat e tyre që të gjithë i dimë… i ka përqeshur shqiptarët. Gjithashtu ka postuar se Kosova është e Serbisë. Sidoqoftë modelingu gjë tjetër, veç sa për dijeni e dashur”, i ka shkruarnjë ndjekës.

Modelja shqiptare i ka kthyer menjëherë një përgjigje, të cilit i thotë se nuk do ta harrojë atë që ka ndodhur, por bota e madhe e modelingut bëri që vajzat të takohen me njëra-tjetrën:

“Faleminderit. Është e vërtetë kjo që thua që vajza është nga Serbia por bota e modës është e madhe dhe rastis që këto vajza të jenë të pranishme, pasi janë shumë të pëlqyera. Gjithsesi çka ka ndodhur nuk harrohet.”, ka shkruar Oriola.

Oriola e ka kuptuar që rruga e modelingut të detyron të bësh kompromise edhe me persona që mbase nuk i dëshiron.

@guess backstages ? Thank you @paulmarciano for the trust!! Thank you @gregorio for capturing these beautiful moments ❤️ #love #guess? Thank you @veroniquedroulez ♥️ @pilarlucasmakeup Till next time ♣️ My dream just came true ?? #guessgirl

A post shared by Orjola Marashi (@oriolamarashi) on

 

Showbiz acaron NDJEKSIT Oriola Marashi