Showbiz25 Janar 2023, 11:51

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë, 41 vjeçarja bëhet me djalë

Shkruar nga Pamfleti

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë, 41 vjeçarja bëhet me djalë

Paris Hilton, e famshme në botën e biznesit dhe showbizzit, ka bërë një ndryshim rrënjësor në jetën e saj, duke iu dedikuar më shumë familjes. Nëpërmjet një nëne zëvendësuese, ajo ka mirëpritur në jetë fëmijën e parë, së bashku me partnerin Carter Reum.

Ata janë bërë prindër të një djali që po e prisnin me padurim, ndërsa kjo foto e tyre po bën xhiron e rrjetit.

“Ka qenë gjithmonë ëndrra ime të bëhesha nënë dhe jam shumë e lumtur që unë dhe Carter e gjetëm njëri-tjetrin. Jemi shumë të emocionuar që po ndërtojmë familjen tonë së bashku”- ka thënë Paris Hilton për “People”.

Hilton  është paragjykuar gjatë jetës së saj, duke u etiketuar si vajza e pasur që nuk bën asgjë.

Në një intervistë për revistën spanjolle “Instyle”, milionerja tregoi se ka luajtur një rol ku zgjidhte të bënte sikur nuk kuptonte.

“Sot njerëzit e kanë kuptuar se nuk jam një bionde budallaqe, por ashtu kisha zgjedhur të dukesha. Dua t’u tregoj vajzave se ju mund të vishni rozë, dhe të jeni ende një shefe.

Në ato vitet e para nuk kisha asnjë stilist, as menaxher, as publicist. Njerëzit nga shoqëria e lartë e New York-ut pyesnin ‘Pse kjo vajzë është e veshur kështu? Por, unë kurrë nuk kam ndjekur trendet. Është fantastike të shohësh që fotot dhe pamjet e mia vazhdojnë të frymëzojnë, duke u shfaqur në sfilatat më të mira të modës dhe duke u cituar nga brezat e rinj në Instagram ose TikTok. Është kënaqësi të dëshmosh ndikimin që kam pasur në kulturën pop gjatë dy dekadave të fundit.”


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Lifestyle nene paris hilton