Showbiz10 Mars 2019, 14:21

Pas fotos së “nxehtë”, aktorja e njohur merr propozimin e jetës

Shkruar nga Pamfleti

Pas fotos së "nxehtë", aktorja e njohur merr propozimin e jetës

Pas fotos “së nxehtë” në plazh ku ekspozonte të pasmet, Jennifer Lopez surprizon ndjekësit me postimin e radhës.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Të gjithë menduam se çifti kishin marrë disa ditë pushimi për ti kaluar me njëri-tjetrin. Këto do të jenë pushimet e pa harrushme pasi  aktorja mori propozimin e jetës.

Pas 2 vitesh lidhjeje me ish bejsbollistin, Alex Rodriguez ata finalizuan dashurinë me fejesë. Çifti i të famshmëve janë parë shpesh së bashku, por ajo për të cilën do të mbahen mend gjithmonë, është dieta 10 ditore të cilën e bënë publike dhe shumë personazhë të njohur ndoqën shembullin e tyre.

Në foton e postuar në “Instagram”, Janifer Lopez tregon unazën me gurin gjigant, të cilën e ka shoqëruar me disa (emoji) zemra.

Showbiz Alex Rodriguez fejesë Lo