Showbiz19 Prill 2019, 19:59

Pas suksesit të “Dy gisht nmjaltë”, Elvana u rikthehet muzikës

Shkruar nga Pamfleti
Pas suksesit të “Dy gisht nmjaltë”, Elvana u rikthehet

Pas suksesit të “Dy gisht nmjaltë”, Elvana u rikthehet muzikës

Këngëtarja Elvana Gjata pas suksesit të filmit “Dy gisht nmjaltë” ka njoftuar fancat se këtë të shtunë do të jetë në një nga klabet më të mëdha në mëdha të shqiptarëve në Zvicër.

Edhe pse këngëtarja ka publikuar dy këngë të reja, “Tavolina e Mërzisë” dhe kolonën zanore të filmit “2 Gisht Mjaltë”, akoma nuk është në asnjë koncert.

Elvana ka qënë disi e tërhequr nga muzika, pasi koncerti i fundit i saj ka qënë në 10-të vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, me ftesë të bashkëshortes së Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj.

Showbiz Elvana gjata këngëtare