Showbiz 1 Korrik 2018, 22:12

Pasi të lexoni këto histori nuk do të bëni më seks në krevat

Shkruar nga Pamfleti

Pasi të lexoni këto histori nuk do të bëni më seks në krevat

Vera po vjen bashkë me të edhe dëshira për seks në vende të hapura. Katër vajza tregojnë se si kanë bërë seks spektakolar në vende të hapura.

Më pëlqen ti çoj partnerët e mi në shtëpinë afër liqenit dhe të bëj seks në kanoe. Forma e varkës provokon lëvizje të paparashikuara që shkaktojnë orgazma të fuqishme. Hapësira e ngushtë e barkës të bën të rrish trup më trup


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Unë dhe i dashuri im jemi kampionë kur vjen puna tek seksi në plazh. Kemi bërë seks dhe kur ka pasur njerëz. Ai vendos organin e tij brenda meje dhe kështu askush nuk kupton se çfarë po bëjmë. Është shumë eksituese, por jo shumë komode.

Një herë kam bërë seks mbi lisharëse në një park lojrash. U ula mbi të dhe ai shtynte. Tundjet e trampolinës e bënin më të thellë penetrimin, përjetova orgazmën më të fuqishme të jetës sime.

Meqë rëra është e bezdishme unë dhe i dashuri im u ngjitëm në kullën e vogël prej druri në plazh dhe bëmë seks aty. Ishte një pamje mbresëlënëse. Pamë rreth e rrotull nuk kishte njeri, gjithsesi edhe nëse do të kishte njeri thjesht do bëja sikur isha e ulur mbi të.

Lifestyle