Showbiz21 Maj 2019, 10:31

Për pak na shpëtoi/ Dështimi i radhës nga produksioni i “Game of Thrones”

Shkruar nga Pamfleti

Për pak na shpëtoi/ Dështimi i radhës nga produksioni i "Game of Thrones"

“The Game of Thrones” 8 ngjalli shumë polemika aq sa ndjekësit po firmosin peticione për tu ripërsëritur seriali.

Gabimet e produksionit kanë qenë trashanike në sumë prej skenave të realizuara. Kjo tregon mos kushtim të plotë të vëmendjes nga ana regjizoriale.

Harrojeni gotën e kafesë në serialin ‘Game of Thrones’. Producentët kanë bërë gafën e rradhës dhe sërish fansave të serialit mitik nuk u shpëtoi ky detaj.

Në episodin e fundit të sezonit të tetë u vu re një shishe plastike në një prej skenave të xhiruara. Kjo ka ngjallur një sërë reagimesh duke e shpallur sezonin e fundit si sezonin e zhgënjimeve.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Kuriozitete Deshtim Produksioni Seriali