Aktualitet 2 Prill 2019, 08:29

Përgatitet në kushte shtëpie! Ky ilaç natyral ua rikthen dëgjimin që keni humbur me kohë

Shkruar nga Pamfleti
Përgatitet në kushte shtëpie! Ky ilaç natyral ua rikthen

Përgatitet në kushte shtëpie! Ky ilaç natyral ua rikthen dëgjimin që keni humbur me kohë

Dëgjimi ju mundëson të identifikoni dhe njihni disa tinguj të rëndësishëm mjedisorë, të zbuloni vendndodhjen dhe burimin e zërit, si dhe të kuptoni gjuhën e folur.

Sot, gjithnjë e më shumë njerëzit po vuajnë nga problemet e dëgjimit.

Megjithatë, e kemi një zgjidhje për këtë problem shëndetësor. Kjo kurë realizohet në kushte shtëpie dhe mund t’ju ndihmojë të ulni problemet e të rikuperoni shumë aftësinë tuaj të dëgjimit. Hudhra është përbërësi kryesor i këtij ilaçi.

Gjërat që do t’ju nevojiten:

-3 thelbinj hudhër
-disa vaj ulliri me cilësi të lartë
-pikatore
-pambuk ose garzë

Përgatitja:
Filloni duke larë hudhrat dhe më pas shtypini fort për të përftuar lëngun. Së fundi, krijoni një përzierje të lëngut të hudhrave dhe vajit të ullirit dhe transferoni ilaçin në pikatore.

Përdorimi:
Shtrihuni dhe vendosni rreth 4 pika të zgjidhjes në vesh. Sugjerohet ta aplikoni me pambuk.

Shendeti