“Përgjegjësia ekskluzive për dështimet e opozitës i takon Bashës”, PD kundër Metës: Qëndro larg selisë!

Pas përjashtimit përgjithmon të Sali Berishës nga Partia Demokratike, Blutë kanë nxituar të mbyllin hesapet edhe me Ilir Metën. -Lexo edhe: E bujshme/ Gazeta Austriake zbulon skandalin: Afera 700.000$ e Presidentit Shqiptar me kompaninë offshore. Njeriu që zbuloi faktet kërcënohet me jetë dhe kërkon mbrojtje në Austri Foltorja/ 25 Prof. Dr. e lolot e llojit … Continue reading “Përgjegjësia ekskluzive për dështimet e opozitës i takon Bashës”, PD kundër Metës: Qëndro larg selisë!