Aktualitet 7 Maj 2019, 13:43

Plas dhuna te komisariati 6, opozita kërkon lirimin e Klevis Balliut (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Plas dhuna te komisariati 6, opozita kërkon lirimin e Klevis Balliut

Përfaqësues të PD-së dhe të LSI-së kanë mbërritur në Komisariatin nr.6, ku ndodhet i ndaluar Klevis Balliu dhe 7 banorë të Unazës së Re.

Mësohet se në këto momente ka një përplasje mes banorëve dhe policëve në komisariatin 6, pasi banorët kanë kërkuar që të hyjnë me dhunë në ambientet  e brendshme.

Aktualitet banoret e astirit Klevis Balliu Protestë