Politike 2 Qershor 2018, 14:38

“Po kërkon qiqra në hell”, Paloka: Në Shqipërinë e Ramës më lehtë gjen drogë se ilaçe

Shkruar nga Pamfleti
“Po kërkon qiqra në hell”, Paloka: Në

“Po kërkon qiqra në hell”, Paloka: Në Shqipërinë e Ramës më lehtë gjen drogë se ilaçe

Deputeti demokrat Edi Paloka ka reaguar pas ankesave që qytetarëve ndaj Ramës, për ilaçet gjatë turit të llogaridhënies në Cërrik.  Paloka thotë se qytetarët i thanë Ramës se nuk përballonin dot ilaçet dhe lideri ju a kthehu se “po kërkonin qiqra në hell…”. Për deputetin e PD, në Shqipërinë e Ramës, më lehtë gjen drogë se ilaçe.

 

 

Statusi i Palokës:

 

Ramen e gozhdojne militantet. Shqiperia e Rames ku me lehte e me lire gjen drogen se sa ushqimet dhe ilacet.

Rama nuk po ja del dot me as me militantet qe i mbledh partia per shfaqjen e “llogaridherjes”.

I mesuar te leshoje mufka e te mashtroje pa i reaguar askush, lideri magjepses po provon dhe kupton cdo dite se me mufka e mashtrime nuk mund te mbaje me as militantet sepse ne fund te fundit dhe ata kane nevoje te punojne, te ushqehen e te marrin sherbim shendetsor.

 

 

Sot ne Cerrik (bastion i PS), ju desh te perplasej me realitetin sic ja paraqiten militantet e partise se tij e jo “kazani”. E si gjithnje , kur nuk i pelqen te degjoje te vertetat , beri cinikun dhe arrogantin.

I thane se nuk perballonin dot ilacet dhe lideri ju a kthehu se “po kerkonin qiqra ne hell…”

Sigurisht , ne Shqiperine e Edvinit me kollaj e me lire gjen drogen se ushqimet dhe ilacet.

 

Politike cerrik paloka Rama