Showbiz 2 Mars 2019, 17:40

Po shkonte të lindte kur makina pësoi aksident! 22- vjeçarja e tmerruar, sjell në jetë fëmijën

Shkruar nga Pamfleti

Po shkonte të lindte kur makina pësoi aksident! 22- vjeçarja e tmerruar, sjell në jetë fëmijën

Mediat italiane e kanë quajtur një mrekulli historinë e Dorina Hysas dhe Aldo Troklinit, të cilët ishin duke shkuar në maternitet kur u përfshinë në një aksident me makinë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Çifti shqiptar ishte për darkë te një i afërmi i tyre në San Massimo, kur 22 vjeçares i filluan kontraktimet dhe dhimbjet e lindjes, gjë që i detyroi ata ti hipnin makinës me urgjencë për të shkuar drejt maternitetit. Por rrugës makina e tyre, e tipit Opel Meriva, u përplas me një Dacia. Fatmirësisht të dy shpëtuan pa u lënduar dhe Dorina arriti ta sjellë në jetë vajzën e tyre Brea, shëndoshë e mirë.


22 vjeçarja e ka pëshkruar të gjithë situatën kështu: “Ishte një tmerr, nje lemeri. E vetmja gjë që mendova pas aksidentit ishte gjendja e vajzës time. Për fat çdo gjë shkoi mirë, jemi shumë të lumtur.”

Kuriozitete aksident lindje Makina