Aktualitet28 Mars 2018, 20:59

Policia jep detaje mbi atentatin në Shkodër

Shkruar nga Pamfleti
Policia jep detaje mbi atentatin në Shkodër

Një plagosje me armë ndodhi në Shkodër rreth orës 21.20 të së mërkurës. Ngjarja ndodhi në afërsi të shkollës “Oso Kuka” në lagjen “Vojo Kushi”. Dëshmitarët thanë se dëgjuan vetëm një të shtënë arme.

I plagosur ka mbetur 40-vjeçari Ridvan Kruja. Ai është dërguar në Spitalin Rajonal në Shkodër dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën për kapjen e autorit të dyshuar.

Aktualitet Policia jep detaje mbi atentatin në Shkodër