Bota18 Prill 2022, 18:33

Profecia tronditëse për vdekjen e Vladimir Putinit; njeriu që parashikoi luftën, rrëfen se si do të marrë fund lideri rus

Shkruar nga Pamfleti
Profecia tronditëse për vdekjen e Vladimir Putinit; njeriu që

Veteranët rusë "shuplakë" Putinit: Ai idiot është futur në luftë me të gjithë botën!

Me kalimin e kohës, shumë astrologë, numerologë dhe profetë kanë bërë parashikime për ngjarje të mëdha që do të shënojnë fatin e njerëzimit, por edhe për jetën e liderëve të caktuar. Vlad Ross, astrologu që bëri parashikime për luftën ka treguar gjithashtu se si do të përfundojë lideri i Kremlinit. Më poshtë njihuni me profecinë tronditëse që bëri ai për vdekjen e Putinit.

Profecia tronditëse për vdekjen e Putinit

Përmes një interviste në vitin 2020, astrologu ukrainas, Vlad Ross foli për vështirësitë që do të kalojë Ukraina, por edhe për presidentët Vladimir Putin dhe Volodymyr Zelensky. Në atë kohë, i ndalur te Zelensky, astrologu parashikoi se në vitet e ardhshme Ukraina do të kalonte një periudhë shumë të vështirë. Tani, pasi Rusia nisi pushtimin e këtij vendi, duket se parashikimet e Vlad Ross janë realizuar. Kështu që mediet e huaja pyesin nëse astrologu ukrainas kishte të drejtë për fatin e Putinit. Por çfarë tha Vlad Ross për presidentin rus?!

Disa politologë kanë filluar të më citojnë dhe të thonë se Putini ka festuar ditëlindjen e tij të fundit më 7 tetor 2021. Me shumë mundësi, 2022 do të jetë viti i fundit i jetës së tij. Së fundmi mora vesh se ai është në fazën e fundit të kancerit” –tha Ross.

Sipas parashikimeve të Ross, Vladimir Putin do të jap shpirt në bunkerin e tij këtë vit. Vlad Ross tha gjithashtu se pas vdekjes së liderit të Kremlinit, do të ketë paqe dhe “Rusia do të ndalojë së sulmuari të gjithë dhe do të arrihet një marrëveshje shumë e favorshme midis Ukrainës dhe Rusisë, duke përfshirë një marrëveshje ekonomike. Përfshirë naftën, gazin”.

Çfarë numerologjie tregon viti i lindjes së Vladimir Putin

Numerologu Mihai Voropchievich ka folur për Vladimir Putin, pasi ka bërë një analizë numerologjike të presidentit rus. Sipas numerologut “Viti i lindjes është nën ndikimin e numrit 1. Çfarë do të thotë? Do të thotë lider, i fortë, lider, individualist. Ai ka lindur për të qenë lider”.

“Në një moment shkon në numrin 3, që kërkon disiplinë dhe komunikim. Është pak aventurë, por me kufij të fshehtë. Është gjithashtu një periudhë njohjeje, thellimi. Numri 6 është i dobishëm nga kodi i tij. Ai duhej të krijonte një familje. Të njihej me dikë. Një fëmijë doli nga aventura e dijes, sepse kemi dyfish gjashtë”, tha edhe Voropchievici për Antena 3.

Analiza e numerologut tregon gjithashtu se për Putinin viti 2022 është nën ndikimin e numrit 4, që do të thotë shkatërrim. Megjithatë, “4-a mund të jetë një shpatë me dy tehe” dhe kjo do të thotë se mund të shkatërrojë, po, dhe të vetëshkatërrohet, shtoi Voropchievich.

Numri 4 shfaqet në grafikun e liderit të Kremlinit dhe numerologu pretendon se është një numër i pjesëtueshëm. Duke iu referuar presidentit rus, specialisti tha se “ai është një, por janë tre të tjerë që mund ta shesin”. Sipas tij, vetëm tradhtia mund ta ndalojë Vladimir Putinin.

Si do të përfundojë Putin, sipas numerologjisë

Nga pikëpamja e numerologjisë, numerologu shpjegon fundin e Vladimir Putin si më poshtë:

Zero është numri në të cilin njeriu thjesht ka rënë në tokë, ai nuk mund të bëjë asgjë. Dhe më pas, në vitin 2023 bie në incidencën e saj (jo – Vladimir Putin). Nëse kjo rënie është e madhe, në 2023 ka një fund, sepse ai tashmë e ka përgatitur vetë me numrin e vdekjeve, numrin e pushtimeve dhe të shkatërrimit. Ai nuk krijon kështu, në fakt ai po shkatërron.

Dhe shkatërron, sepse 4 përfaqëson gjithashtu kryqin kardinal. Është dëshira e tij, Zoti na ruajt të jetë kështu sepse kjo 7-a e bën shumë të fshehtë, për t’u zgjeruar. Ai dëshiron të ketë pushtime në lindje, perëndim, jug dhe veri”, tha Mihai Voropchievici në Antena 3.

Prandaj, specialisti thekson se lideri rus do të vdesë me vdekje natyrale. Nga ana tjetër, nëse shifra e fundit ishte 5, 6 ose 0 dhe vazhdonte me një shifër tjetër në rritje, “ai automatikisht do të shkonte në parajsë”.

Bota astrolog presidenti i Rusisë profeci për vdekjen e Vladimir Putin