Aktualitet14 Prill 2018, 16:48

Protesta në Shkodër/ Ish e përndjekura ia thotë në sy Voltanës: PD tradhtoi shkodranët, kërkoni falje (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Protesta në Shkodër/ Ish e përndjekura ia thotë në sy

Protesta në Shkodër/ Ish e përndjekura ia thotë në sy Voltanës: PD tradhtoi shkodranët, kërkoni falje (Video)

Protesta në Shkodër është shoqëruar me disa fjalime nga pjesëmarrësit të cilët krahas vërejtjeve për qeverinë, nuk kanë kursyer as kritikat për opozitën.

Një prej tyre ka qenë një ish e përndjekur e cila qëndron mes deputetit Bardh Spahia dhe kryebashkiakes Voltana Ademi.

Ajo thotë se si votuese e Partisë Demokratike është mjaft e zhgënjyer pasi sipas saj kjo forcë politike ka tradhëtuar kauzat duke kërkuar që të kërkojë ndjesë.

Fjalimi i saj duket i paparashikuar nga drejtuesit demokratë të cilët shfaqen të çuditur. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon.

Aktualitet kërkoni falje (Video) Protesta në Shkodër/ Ish e përndjekura ia thotë në sy Voltanës: PD tradhtoi shkodranët