Aktualitet13 Maj 2019, 21:32

Protesta, paralajmëron gazetarja Hoxha: Nesër në gjykatë 50 të shoqëruar nga policia

Shkruar nga Pamfleti
Protesta, paralajmëron gazetarja Hoxha: Nesër në gjykatë 50

Anila Hoxha, gazetarja e Top Channel, në një lidhje direkte për emisionin Open tha se ende policia nuk ka nisur ndalimet dhe shoqërimet në protestën e sotme.

Sipas Anila Hoxhës gjithçka do të varet nga zbardhja e pamjeve filmike që merren nga kamerat e policisë në vendet ku zhvillohen protestat e opozitës.

Aj tha se nesër dalin në gjykatë 50 të arrestuarve pas protestës së 11 majit

Aktualitet anila hoxha Protesta e opozitës