Kronike11 Gusht 2022, 16:47

Publikohen imazhet/ Përplasen 5 makinë në Radhimë, 2 persona të plagosur

Shkruar nga Pamfleti
Publikohen imazhet/ Përplasen 5 makinë në Radhimë, 2 persona

Një aksident i pesëfishtë ka ndodhur në Radhimë dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar disa persona.

Përgjatë aksidentit Radhimë-Orikum janë përplasur 5 makina me njëra tjetrën dhe 2 prej personave që ndodheshin në to janë plagosur dhe janë dërguar në spital.

Vetë makinat kanë marrë dëme mjaft të konsiderueshme. Ajo që vihet re është se javët e fundit është shtuar ndjeshëm numri i aksidenteve. Rritja e fluksit të qarkullimit në zonat bregdetare ka bërë që të ketë dhe të tilla incidente.

Kronike aksident Orikum Radhime