Aktualitet 2 Maj 2019, 14:57

“Qesharak deri në dhimbje Lylzim, po s’të jep njeri pushtet në tavolinë”, Braçe tall keq Bashën

Shkruar nga Pamfleti

Reagimin e pare nga kabineti qeveritar, pak pasi Lulzim Basha dhe opozita e bashkuar prezantuan 10 detyrat e qeverise tranzitore, e ka bere numri dy i qeverise, zv.kryeministri Erjon Brace.

Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, duke mos e kursyer ironine, teksa e ka uruar “te te rroje qeveria”, Brace i jep edhe nje keshille kryedemokratit Basha.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet