Politike28 Korrik 2022, 18:51

Rama “muhabet të ëmbël” me Ballukun, Gjiknuri “ngushëllon” Ahmetajn; ja çfarë nuk u pa sot në Kuvend (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Kuvendi miratoi sot ndryshimet në qeveri. Arben Ahmetaj nuk do të jetë më zëvendëskryeministër dhe në vend të tij u emërua Belinda Balluku. Krisja e tij me Ramën u pa dhe në seancë.

Rama dukej shumë i afërt me Ballukun, ndërkohë që Ahmetaj u ul pranë Gjiknurit. Më poshtë mund të shihni fotot nga seanca e sotme.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Politike Ahmetaj Balluku Rama