Showbiz13 Nëntor 2022, 12:14

Redon Makashi i jep fund beqarisë, fejohet me balerinën bukuroshe

Shkruar nga Pamfleti
Redon Makashi i jep fund beqarisë, fejohet me balerinën bukuroshe

Redon Makashi i jep fund beqarisë, fejohet me balerinën bukuroshe

Kantautori Redon Makashi i ka dhënë fund beqarisë, më në fund!

Në një foto të publikuar nga Intervista.al shihet se Makashi është krah balerinës e koreografes Rexhina Çuko. Balerina duke se mban në gisht një unazë që mund të nënkuptojë simbolin e fejesës mes tyre.

Sipas të njëjtit burim, lajmi i bukur është bërë publik nga miq të dyshes, pasi vetë çifti nuk kanë pranuar asgjë deri më tani. Vetë Redoni është një person që kur vjen puna tek jeta private, tregohet mjaft hermetik.

Dy vite më parë, Redon Makashi hapi zemrën, duke rrëfyer se është i dashuruar, por nuk zbuloi emrin e identitetit të gruas që i kishte rrëmbyer zemrën. Këngëtari i njohur u shpreh asokohe se orët e beqarisë kanë përfunduar dhe ka ardhur koha për të provuar martesën, ndërkohë që tashmë është rreth të 50-tave.

“Ka ardhur limiti i limiteve, do vendos edhe unë. Edhe ata që janë të martuar, janë të pakënaqur, edhe të pamartuarit po. Unë do ta provoj një herë martesën, e kaluam gjithë kohën, i morën me vete të gjithë orët e beqarisë, tani ka ardhur koha. Normal që jam i dashuruar!”, tha ai, i ftuar në emisionin “Rudina”.

“Është gjithmonë ajo silueta bionde që kam unë në imazhin tim, me të cilën ti je i dashuruar?”, e pyeti moderatorja.

“Përveç klipit që doli një brune”, shtoi në atë kohë, Redon Makashi e mesa duket dashuria e ka kapur me një brune.

Lifestyle #Redon Makashi #Xhorxhina Çuko fejesë