Bota25 Tetor 2018, 13:02

Refuzoi të firmoste divorcin, babai i nuses qëllon me armë dhëndrin (VIDEO)

Shkruar nga Pamfleti
Refuzoi të firmoste divorcin, babai i nuses qëllon me armë

Refuzoi të firmoste divorcin, babai i nuses qëllon me armë dhëndrin (VIDEO)

Kamerat kanë kapur momentin kur një baba ka qelluar me armë dhëndrin e tij, pasi ky i fundit nuk pranonte të firmoste kërkesën e së bijës për divorc.

Ngjarja ka ndodhur në një servis, në rrethinën Karabaglar të provincës së Izmirit në Turqi ku punonte djali.

Ne video duket burri duke hyrë në servis, teksa mban në dorë armën e gjahut të mbështjellë me disa rroba. Ai qëllon menjëherë dhe largohet. Nga të shtënat me armë u plagosën dy vëllezërit.

Ndërkohë Djali ka pohuar nga spitali u qellua nga vjehrri pasi nuk pranonte të firmoste divorcin me vajzën e tij.

 

 

Bota Babai i nuses qëllon dhëndrin Divorci TURQI