Showbiz22 Shtator 2018, 17:55

Regjistroi çdo moment të lindjes, moderatorja e njohur zbulon emrin e djalit (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Regjistroi çdo moment të lindjes, moderatorja e njohur zbulon emrin e djalit (Video)

Moderatorja Jona Spahiu ka qenë në qendër të vëmendjes që nga momenti i dasmës dhe gjatë pritjes së ëmbël. Ajo tashmë është bërë nënë e një djali që e ka quajtur Raiden. Moderatorja ka vendosur që çdo moment gjatë pritjes së djalit të saj ta filmonte për ta pasur gjithmonë pse jo dhe që kur i vogli të rritet t’i shohë momentet më të bukura dhe ardhjen e tij në jetë.

Gjithashtu ka zbuluar që emrin e të voglit e ka zgjedhur halla që do të thotë ‘Zot i dritës dhe i Vetëtimës’.

 

 

 

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz jona spahiu lindja