Showbiz 5 Qershor 2019, 01:42

Reperi i njohur Gashi shpërthen në lot: “Muzika ime nuk po merr vemendjen që meriton”

Shkruar nga Pamfleti
Reperi i njohur Gashi shpërthen në lot: “Muzika ime nuk po merr

"Më ishin mbyllur të gjitha dyert": Reperi i njohur Gashi rrëfen perjudhën më të vështirë të jetës së tij

Reperi i njohur si Gashi ndonëse ka arritur të jetë një nga shqiptarët më të famshëm në botë, duke sjellë bashkëpunime me emra të njohur, e duke realizuar një album, këngët e të cilit u pëlqyen tej mase, ai siç duket s’është i kënaqur me gjithë këtë.

Artisti ka postuar në llogarinë e tij Instagram një video teksa shihet duke fshirë lotët, duke thënë se është i zhgënjyer dhe që muzika e tij nuk po merr vëmendje.

Showbiz 'shpërthen' gashi në lot për muzikën