Showbiz 9 Maj 2019, 16:08

Reperin me origjinë shqiptare e akuzojnë se pëlqen vajzat e mitura, kundërpërgjigjet dhëmb për dhëmb

Shkruar nga Pamfleti

Gashi është një prej reperëve shqiptarë i cili po ngjit majat e suksesit në muzikën ndërkombëtare.

Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shihet duke u përqafuar me një vajzë që ka veshur një uniformë shkolle. Mirëpo, reagimet e fansave nuk kanë qenë të mira dhe shumë prej tyre e kanë akuzuar atë se pëlqen gocat nënmoshë.

“Duket si një gocë nënmoshë. Më pëlqen muzika jote, por kjo në këtë foto duket si një gocë nënmoshë”, i ka shkruar një fansa, por Gashi nuk ka duruar dhe ka reaguar menjëherë.

“Në këtë video supozohej të aktronim sikur ishim në një shkollë private me uniforma. Më vjen keq nëse duket në një mënyrë tjetër, por në fund të ditës, unë nuk ‘e bëj’ në atë mënyrë”, i ka thënë Gashi duke e sharë në fund.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz Akuza gashi komentuesi