Sport 1 Tetor 2019, 12:46

“Ribery një djalosh i uritur”, – italianët të bindur

Shkruar nga Pamfleti
“Ribery një djalosh i uritur”, – italianët të

Franck Ribery ka shënuar golin e parë në Serie A. Anësori i Fiorentinës ka nisur të përshtatet me kampionatin italian dhe po paraqitet mirë. Kjo nuk e befason ish-sulmuesin Luca Toni, i cili e ka pasur shok ekipi francezin të skuadra e Bayern Munich.

“Isha i sigurt që do të na magjepste, pasi brenda tij ka urinë e një djaloshi”, ka deklaruar shtatlarti në një intervistë të dhënë për “Gazetta dello Sport”. Më tej ai paralajmëron se do të shohin edhe më shumë nga Ribery.

Sport