Sport18 Shtator 2018, 09:07

Rikthehet Championsi, ndeshjet e sotme janë flakë

Shkruar nga Pamfleti
Rikthehet Championsi, ndeshjet e sotme janë flakë

Champions League/ Kualifikohet Ajaksi, Dinamo e Zagrebit zhgënjen në shtëpi me Jang Bojs

Normalisht që nga faza e grupeve dhe në vijim Champions League është shumë më interesante, për faktin se nisin aventurën e tyre skuadrat më me emër në Europë, apo më saktë ata që konsiderohen si pretendentë për të marrë trofeun në fund. Pamfleti sjell për ju të gjitha ndeshjet e sotme. 

Grupi A

21:00| Monako – Atletiko Madrid

21:00| Klub Bryzh – Dortmund

Grupi  B

18:55| Inter – Totenhem

18:55| Barcelona – PSV

Grupi C

21:00| Cervena Zvezda – Napoli

21:00| Liverpul – PSG

Grupi  D

21:00| Shalke – Porto

21:00| Gallatasarai – Lokomotiva Moskës

Sport ‘Moralisti’ Petrit Vasili Champions League Trofe