Bota28 Tetor 2022, 08:49

Ronaldo dhe Georgina blejnë shtëpinë më të shtrenjtë në Portugali (FOTOT)

Shkruar nga Pamfleti

Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, janë bërë pronarë të shtëpisë më të shtrenjtë në Portugali.

Prona ndodhet në rrethinën e Cascais dhe vlera e saj llogaritet rreth 11 milionë euro. Megjithatë, pas rinovimit dhe punimeve të tjera, shpenzimet do të arrijnë deri në 21 milionë euro, sipas  Marca.

Bota Georgina Portugali Ronaldo