Aktualitet10 Maj 2019, 14:28

Rudina dhe Kiri Hajdari i japin lamtumirën nëntetares Hasanaj, ngushëllojnë të atin për dhimbjen e madhe (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Rudina dhe Kiri Hajdari i japin lamtumirën nëntetares Hasanaj, ngushëllojnë të atin për dhimbjen e madhe (Foto)

Në ceremoninë e lamtumirës për nëntaren Zarife Hasanaj ishte edhe kryetarja e grupit demokrat, deputetja Rudina Hajdari, dhe vëllai i saj Kiri Hajdari, fëmijët e ish-dhjetoristit të ndjerë Azem Hajdari.

Vëlla e motër  i dhanë lamtumirën ushtarakes, teksa u preh në varrezat e Dëshmorëve. Të dy i kanë shprehur ngushëllime babait të nëntetares së ndjerë dhe familjarëve të saj.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

codramol
smile

Aktualitet Rudina Hajdari zarife hasanaj