Bota25 Shtator 2018, 10:24

Seks i shfrenuar në bagazhin e makinës, dalin pamjet erotike nga oborri i shtëpisë

Shkruar nga Pamfleti

Seks i shfrenuar në bagazhin e makinës, dalin pamjet erotike nga oborri i shtëpisë

Në një foto të publikuara në internet shihen pamje që të lënë pa fjalë, por jo vetëm kaq. Përveç pamjeve erotike, aty mund të shihen edhe disa pamje të cilat në përshkrimin e tyre quhen edhe “misterioze”. Një burrë në lakuriq në barazhin e makinës para oborrit të shtëpisë si dhe një qen i shtrirë përtokë. Ajo që na habit është fakti se ku ka shkuar gruaja me të cilën ka kaluar natën?


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Bota