Showbiz28 Nëntor 2022, 18:20

Sherr me Aurela Gaçen? Poni i sqaron të gjitha

Shkruar nga Pamfleti

Aurela Gaçe dhe Poni janë përfolur gjithmonë për miqësinë e tyre, por së fundmi në mediat rozë qarkulluan lajme se raporti mes dy këngëtareve ishte prishur.

Megjithatë Poni ka treguar si qëndron e vërteta, lidhur me këto thashetheme. E ftuar në “Zemër Luana”, Poni ka hedhur poshtë zërat, duke thënë se e do shumë kolegen e saj.

S’kemi pasur ndonjëherë krisje, nga këngëtarët vlonjatë Aurelën e dua më shumë”, u shpreh Poni.

Showbiz Aurela Gaçe Poni sherr