Aktualitet 3 Qershor 2018, 11:43

Sherr me thika në Shkodër, arrestohet autori

Shkruar nga Pamfleti
Sherr me thika në Shkodër, arrestohet autori

Sherr me thika në Shkodër, arrestohet autori

Ditën e sotme në Shkodër, në fshatin Rragam një person është plagosur me thikë. Nuk dihen ende detaje rreth ngjarjes në fjalë.

Njoftimi i policisë së Shkodrës

Më datë 03.06.2018, në ora 10:20, jemi njoftuar se në fshatin Rragam, Shkodër, është plagosur me mjet prerës (thikë) shtetasi A. H, 49 vjeç, banues në fshatin Rragam, i cili ndodhet tek Urgjenca e Spitalit Rajonal Shkodër, nën kujdesin e mjekëve dhe po i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Falë veprimeve të shpejta hetimore të Policisë së Shkodrës është bërë e mundur identifikimi dhe kapja e autorit të dyshuar të kësaj ngjarje, shtetasit Ludovik Ahmataj 61 vjeç. Po kryhen veprime me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Aktualitet plagosje me thikë policia e Shkodrës